subsidie volleybal

DE SENIORENVERENIGING ROGGEL ONTVANGT SUBSIDIE VAN ‘NEGEN’ VOOR EEN NIEUWE BEWEGINGSACTIVITEIT.

NEGEN, spelbepalers in beweging, ondersteunt met subsidie een nieuwe activiteit van de Seniorenvereniging Roggel.

In 2024 wordt een start gemaakt met de ontwikkeling en uitvoering van ‘NO JUMP VOLLEYBAL’. Deze sportbeoefening is toegankelijk voor onze leden omdat er volleybal gespeeld wordt zonder te springen. Uiteraard vindt dat plaats onder begeleiding. Begin 2024 wordt gestart met een belangstellingsronde onder onze (nieuwe) leden.

 

No Jump Volleybal is een nieuwe tak binnen het volleybal. Bij No Jump volleybal wordt er niet gesprongen, maar de rest van het spel blijft hetzelfde. Omdat je niet springt is no jump volley minder belastend voor het lichaam.

Er is een aangepaste nethoogte zodat iedereen het spel kan spelen.

 

Tevens heeft ‘NEGEN’ een bedrag gesubsidieerd ter ondersteuning van de aanschaf van een fietshelm voor onze leden die deelnemen aan de activiteiten van onze fietsclub. Leden kunnen een bijdrage van 25 euro krijgen, wanneer zij een fietshelm aanschaffen en meedoen. Veiligheid staat immers voorop.

 

De Seniorenvereniging Roggel blijft actief voor haar leden die graag willen bewegen in groepsverband. Misschien iets voor U.

 

Belangstelling? Telefoonnummer secretariaat: 0475 493438.  Email: jpetersgeelen@home.nl